Székkutasi diákok sikerei

2012-09-26 10:50:49

GREGUS FANNI
Általános iskolai tanulmányait végig
KITŰNŐ eredménnyel végezte
2000-2008.

 

 

PRÁGAI ADRIENN
Általános iskolai tanulmányait végig
KITŰNŐ eredménnyel végezte
1999-2007.

 

 

ROSTÁS HANNA
Általános iskolai tanulmányait végig
KITŰNŐ eredménnyel végezte
1998-2006.

 

 

JUHÁSZ NAGY JÁNOS
Általános iskolai tanulmányait végig
KITŰNŐ eredménnyel végezte
1998-2006.

 

 

BOZÓ TÜNDE
Általános iskolai tanulmányait végig
KITŰNŐ eredménnyel végezte
1997-2005.

 

 

SZÁNTAI ZSANETT
Általános iskolai tanulmányait végig
KITŰNŐ eredménnyel végezte
1997-2005.

 

 


ROSTÁS ZSUZSA
Általános iskolai tanulmányait végig
KITŰNŐ eredménnyel végezte
1995-2003.

 

 


KOVÁCS LEILA

Diákolimpia országos döntő
Atlétika egyéni összetett
III.HELY
Gerelyhajítás
országos bajnok
Aranyokleveles atléta
2009.

 


2008. BÉKÉSCSABA
KISISKOLÁK ORSZÁGOS DÖNTŐ
ATLÉTIKA II.HELY
Kenéz Laura, Gojdár Eszter, Gregus Fanni, Kovács Leila
Pál Rózsa, Rozgonyi Dominika

 

 

2008. BÉKÉSCSABA
KISISKOLÁK ORSZÁGOS DÖNTŐ
KÉZILABDA IV.HELY
Fodor Ivett, Vígh Ágnes, Szabó János, Ugrai Réka, Kenéz Laura
Olasz Renáta, Kovács Leila, Gregus Fanni, Gojdár Eszter, Pál Rózsa

 

 

FINTA LILLA

Oxford Competition 2011,2009,2008 (országos döntő)
Arany János verseny (országos döntő, 7.oszt.)
NyelvÉSZ tanulmányi verseny - megyei 2. hely (országos döntő,7.oszt.)
Nyelvünkben élünk magyar nyelvi kommunikációs verseny - országos 13. hely (8. oszt.)
Gregus Máté-díj (kitűnő tanulmányi eredmény)
2011.

 

 

MOLNÁR KRISZTINA

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
7. o.  területi 1. hely
       megyei 1. hely
       országos 13. hely
8.o.  területi 2. hely
      megyei 4. hely

Oxford University Press- Oxford Competition
5. o.  megyei: 10 legjobb, országos döntő
6.o.   megyei: 10 legjobb, országos döntő
8.o.   megyei: 3. hely, országos döntő

Dél-alföldi szónoklatmondó verseny Orosháza
7.o.   3.hely

,,Nyelvünkben élünk” Magyar Nyelvi Kommunikációs Verseny
7.o.   megyei: 3. hely

Szép magyar beszéd- Kazinczy-verseny
7.o.   területi: 1. hely
Kelet-magyarországi országos döntő: részvétel: Kazinczy-jelvény bronz fokozata

Bendegúz (matematika, levelezős)
5., 6., 7., 8. o.   arany fokozat 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
8.o.    Petőfi- körzet: részvétel, pontszám alapján országos szinten 7. hely 

Egnlish Language Competition
8.o.    kistérségi levelezős verseny: 1. hely

Lotz János Szövegértési és Helyesírási Verseny Bonyhád
8.o.    megyei döntő: 1. hely
        országos döntő: 3. hely

Kézilabda
kis iskolák, 2009: arany érem
diákolimpia HMV, 2008: 1. hely
diákolimpia HMV, 2009: 1. hely
megyei, 2008: 2. hely
diákolimpia HMV, 2010: 2. hely
megyei, 2009: 3. hely
megyei, 2011: 1. hely
Kutas Kupa 2011: 1. hely

Labdarúgás
diákolimpia HMV, 2011: 1. hely
megyei, 2011 (Csongrád): 2. hely 
2011.


 

 





« 2017. Április »
H K Sze Cs P Szo V
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Rendelje meg Ön is!
Pályázatok a településen